CREATIVITY
Discover Now

BİZ KİMİZ - CREA

Orijinal fikirlerin ve yeni bakış açılarının ancak yaratıcı bir stratejinin oluşumuyla mümkün olduğuna inanıyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz markaların ihtiyaçlarını iyi bir yaratıcı stratejiyle karşılamaya başlıyoruz ve sıra dışı bir yaklaşımla uygun kreatif çözümler üretiyoruz. Farklı mecralarda hem marka bilinirliğine hem de satışa yönelik dijital tasarımlarımızla iş ortaklarımızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

SOSYAL
CREA’LILAR

SOSYAL
CREA’LILAR

NELER YAPIYORUZ

Web sitenizin markanızın kişiliğini yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Web standartları ve trendlerini yakından takip ederek size özel çözümler üretiyor; responsive ve SEO dostu web siteleri tasarlıyoruz.

Farklı kampanyalar için farklı kurgular üretiyoruz. Web sitesine göre daha spesifik ihtiyaçlara yönelik hazırlanan Landing Page’leri hem tasarlıyor hem de yazılım desteği veriyoruz.

Hedef kitlenizle daha yakından iletişime geçmek için haftalık ya da aylık olarak ihtiyaçlarınıza yönelik kurguladığımız newsletter tasarımları yapıyoruz.

Medya planında ihtiyaç duyulan tüm çalışmalar için tasarımları hazırlıyoruz. Masthead, pageskin, HTML 5 animasyonlu bannerlar, advertorial ve özel mecra uygulamalarında konsept tasarımından yayına çıkana kadar ki tüm tasarımsal süreçleri üstleniyoruz.

Animasyon ekibimizle birlikte senaryo aşamasından ses miksajına, tüm süreçleri kurgulayarak ihtiyacınıza en uygun videoları oluşturuyoruz. How to use videolarından özel gün tebriklerine geniş bir yelpazede tasarladığımız videoların büyük kitlelere uygun maliyetlerle ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Web tabanlı tüm projelerde müşterilerimizin isteklerine özel tailor made çözümler geliştiriyoruz. Güncel teknolojileri barındıran, responsive ve SEO dostu kurgularımızla yazılım hizmeti veriyoruz.

YENİ
NELER VAR

TÜM İŞLERİ GÖR
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.