CREA
SOSYAL MEDYA
Discover Now

CREA SOSYAL MEDYA

Günlük yaşamımızın bir parçası olan sosyal medyanın gücüne inanıyoruz. Güncel gelişmeleri takip ediyor, markalarımızın stratejileri doğrultusunda uyarlıyoruz. Markalarımızın hedef kitleleri ile iletişim süreçlerini yönetmesinde yardımcı oluyoruz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Markanızın dijital iletişim platformları üzerinde yarattığı tüm kampanyaların kısa ve uzun vadede maksimum verimli izlenimi için gerekli olan en önemli araçlardan olan reklamı; tüketicinin dikkatini dağıtmayan ve vakit kaybettirmeyen, aynı oranda yaratıcı ve davetkar olma temelinde şekillenen çözümler üretiyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal Medya Reklamları ekibimiz Facebook, Instagram ve Twitter üzerinde farklı reklam modellerini kullanarak alt kırılımları belirlenmiş hedef kitlenize günde yaklaşık 4 saat geçirdikleri sosyal mecralar üzerinde ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya platformlarının teknik ekiplerinden aldığımız uluslararası destek sayesinde en yeni reklam modellerini, hedefleme teknolojilerini ve sektör trendlerini önceden kullanma hakkına sahibiz. Sosyal medyadan web sitenize ya da mobil uygulamanıza satışa yönelik potansiyel trafik getirmenin yanı sıra paylaşımlarınızla etkileşimi artırma, takipçi sayınızı yükseltme ve daha önce sitenizi ziyaret etmiş kişiler ile yeniden iletişim kurma gibi birçok seçenek arasından markanızın stratejisine ve bütçenize en uygun kombinasyonu planlıyor ve uygulamaya koyuyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.