ARAMA MOTORU
Discover Now

ARAMA MOTORU

Arama Motoru Pazarlaması potansiyel müşterilerinize markanızla etkileşime girmeye en hazır oldukları anda, yani ürün veya hizmetlerinizi aktif olarak aradıkları anda reklam sunma şansı sağlar. Google Partner dijital ajans olarak en yeni teknolojileri ve reklam modellerini kullanarak geniş sektör deneyimimizle size optimum performanslı kampanyaları yaratıyoruz. Başta inşaat, turizm, eğitim ve e-ticaret olmak üzere tüm sektörlerde deneyimli ekibimiz bütçelendirmeden planlamaya, reklam metni yazımından detaylı raporlamaya kadar sürecin tamamında sadece bir operasyon takımı olarak değil, yönlendiren ve danışmanlık veren bir sektör uzmanı bakışıyla hizmet sunar.

NELER YAPIYORUZ

Arama Motoru Pazarlaması ekibimiz Google Adwords reklamlarının yanı sıra GDN (Google Display Network) ve DBM (DoubleClick Bid Manager) sistemlerini de kullanarak programatik dünyada detaylı hedef kitlenize geniş bir mecra ağında görüntülü reklamlar ile ulaşmanızı da sağlar. Medya planlamaya destek veren ve müşteriye ilk dokuma noktası olarak önemli bir tutan bu sistemler sayesinde sadece reklamınızla etkileşime geçen kişiler için harcama yapar ve yayınlarınız üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Youtube ve yayın ortakları üzerinde video reklamlar ile TV ve dijital PR kampanyalarınızla entegre bir şekilde mesajınızı Türkiye’nin en büyük 2. arama motoru olan Youtube üzerinde de markalama ve yeni müşteri edinme çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Arama Motoru Pazarlaması ekibimiz Google’ın yanı sıra Rusya ve eski Sosyalist Devletler Birliği ülkelerinde yayın yapmak isteyen müşterilerimiz için Yandex reklamlarını da etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Ekibimizde tam zamanlı çalışan ve anadili Arapça olan takım arkadaşlarımız sayesinde tüm Arap ülkelerine hızlı ve etkili bir şekilde Arapça reklamlar sunma imkanı da sunuyoruz. Bu sayede çeviri için zaman ve bütçe harcamadan yayın yapabilir, Arapça dilindeki nüansları dikkate alarak alt hedef kitlelere farklı mesajlar verebilirsiniz.

SEM ekibimiz aynı zamanda Google Analytics uzmanlıkları sayesinde web sitenizin ya da mobil uygulamanızın trafik ve kullanıcı davranışı analizlerini de düzenli olarak yaparak kampanyanızın daha iyi performans vermesi için gereken optimizasyonlar ve sitede yapılması gereken değişiklikler konusunda size ayrıntılı bir danışmanlık hizmeti de sunar. Ayrıca, ekibimiz kullandığı 3. parti optimizasyon ve raporlama yazılımı ile başka hiçbir ajansın sunamayacağı kadar detaylı ve karşılaştırmalı gerçek zamanlı raporları dilediğiniz anda size sunabilme kapasitesine sahiptir.

Web sitenizdeki sayfaların potansiyel müşterileriniz ilgili kelimeleri aradıklarında ücretsiz sıralamada üst sıralarda çıkması için yapılan SEO çalışmalarında uzman bir ekibe güvenmek yatırımınızın karşılığını almakla bütçenizi boşa harcamak arasındaki farkı belirler. Digital Partners gerek on-site gerek off-site SEO çalışmaları için öncelikle sitenizin mevcut durumunu detaylı olarak inceler, kararlaştırılan hedefler için yol haritasını çıkarır, aksiyon alır ve gerçek zamanlı raporlama arayüzü sayesinde dilediğiniz an güncel durumu görebilmenizi sağlar.

YENİ
NELER VAR
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.