DIGITAL
MEDIA
Discover Now

DİJİTAL MEDYA PLANLAMA ve SATIN ALMA

Deneyimli medya planlama ekibimizle tüm süreçlerde müşterilerimizin yanındayız. Çeşitli mecralarla işbirliklerimiz sayesinde kampanyalarınıza en uygun yayınları ve hedef kitlelere ulaşabiliyor, reklamlarınızın optimum seviyede görüntülenmesini sağlıyoruz.

NELER YAPIYORUZ

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda birlikte oluşturduğumuz stratejiye uygun siteler ve yayın modelleriyle dijital medya planlarını hayata geçiriyoruz. Sürecin başından raporlamaya kadar geniş bir ölçekte değerlendirmelerle hedef kitlemizin reklama ilgisini sıcak tutuyoruz. Kreatif süreçleri de içeren geniş yelpazeye sahip 360 derece bir dijital ajans olmanın avantajıyla gerektiğinde anlık optimizasyonlar yaparak kampanyaların hedeflenen başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Medya planları hazırlanırken müşterilerimizin bütçeleri ölçeğinde hedef kitleye en etkili şekilde ulaşabileceğimiz mecraları tarafsız olarak seçiyor ve planları müşterilerimize detaylı bir şekilde sunuyoruz. Karar verilen strateji doğrultusunda dijital medya planlarımızı hayata geçiriyoruz.

Müşterilerimizden gelen brief’ler doğrultusunda belirlenen hedeflere göre en uygun medya planlarını hazırlıyoruz. Markanın ihtiyacına, kampanyanın detaylarına, ulaşmak istediğimiz hedef kitle için mecraların uygunluğuna ve planlama bütçesine göre tüm ayrıntıları dikkate alarak en efektif stratejiyi belirliyoruz.

Medya planlama ekibimiz, kampanyaların başından sonuna kadar bütün süreçlerde müşterilerimizi bilgilendirmekte ve onları yönlendirmektedir. Bu süreçte rezervasyonlar yapılır, kampanya boyunca günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanır ve raporlara göre kampanyalar optimize edilir. Kampanya süreçleri sona erdiğinde ise müşterilerimize detaylı final raporları ve kampanya sürecinde neler yaptığımızın özeti sunularak, sonraki dönem kampanyaları için de yol haritası belirlenir.

Geleneksel yöntem ve araçlarla ölçemediğimiz “Big Data”, internet kullanıcılarının bir parçası olduğu, kullanıcıların internet ortamındaki hareketlerinin analiz edildiği ve saklandığı büyük bir data havuzudur. Bu data havuzundan iki şekilde yararlanıyoruz. İlk olarak mecralardaki izinli datalara göre hedef kitlelerimizi belirliyor ve medya satın alımlarımıza karar veriyoruz. İkinci olarak da yurtdışı bazlı otomasyon ve takip programımız ile müşterilerimizin sitelerine gelen kullanıcıların (izinli olanlar) hareketlerini takip ederek mümkün olan bütün bilgilere ulaşıyoruz. Örnek olarak kullanıcının hangi tarihlerde siteye geldiği, sosyal medyadan hangi paylaşımlarımıza tıkladığı, hangi e-maillerimizi açtığı ve sitemizde hangi bölümleri kaç kere gezdiği gibi bilgilere kolayca sahip oluyoruz.

YENİ
NELER VAR

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Markanızın Dijital İletişim Platformları üzerinde yarattığı tüm kampanyaların kısa ve uzun vadede maksimum verimli izlenimi için gerekli olan en önemli araçlardan olan reklamı; tüketicinin dikkatini dağıtmayan ve vakit kaybettirmeyen, aynı oranda yaratıcı ve davetkar olma temelinde şekillenecek çözümler üretir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.